Psychiatra Praga Północ

NZOZ Centrum Terapii Dialog

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD – z Pragi Północ dojedziesz w 15 minut

PARKING przy ulicy

AUTOBUS 114 118 185

Specjalistyczne poradnie

Zobacz, w czym się specjalizujemy

Umów wizytę

Terminy też na dzisiaj

https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/kontakt/ – Praga Północ

 

Psychiatra – wizyta prywatna Praga Północ

Mieszkasz na Pradze Północ? Także w tym rejonie Warszawy prowadzimy gabinet, w którym znajdziesz pomoc ze strony psychiatry oraz innych specjalistów Centrum Terapii Dialog.

Klientom naszego ośrodka zapewniamy możliwość umówienia się na wizytę u psychiatry na Pradze Północ. Tego rodzaju konsultacje są przeprowadzane w formie stacjonarnej, to jest w postaci rozmowy prowadzonej bezpośrednio w gabinecie. Podczas takich spotkań specjalista będzie w stanie zdiagnozować Pacjenta, a także zaoferować indywidualnie dostosowany plan leczenia.

Drugą możliwością jest także wizyta online u psychiatry. Ten wariant wybierają osoby mieszkające na stałe w innym mieście lub kraju, ale też Klienci oczekujący możliwie szybkiego umówienia rozmowy w określonym, dogodnym terminie. Zwracamy przy tym uwagę na fakt, że zdalna konsultacja ma dokładnie ten sam przebieg oraz skuteczność, jak tradycyjnie postrzegane spotkania w gabinecie.

 

Praga Północ – gdzie do psychiatry?

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę wizyty u psychiatry w gabinecie na Pradze Północ? Ponieważ zapewniamy konsultacje prywatne z bardzo krótkim terminem oczekiwania. U nas nie musisz martwić się długimi kolejkami i specjalistami, którzy nie są w stanie zapewnić Ci wystarczającej uwagi i czasu. Dla nas każdy Pacjent jest ważny i zasługuje na opiekę dopasowaną do jego potrzeb.

Psychiatra (Praga Północ – Warszawa) podejmuje się rozpoznawania i leczenia zaburzeń psychicznych różnego rodzaju. Do wskazywanych schorzeń można zaliczyć depresję, chorobę niestety coraz częściej diagnozowaną u Pacjentów w każdym wieku. Lekarz jest ponadto gotowy wesprzeć osoby zmagające się z syndromem DDA, schizofrenią czy nerwicą lękową. W razie takiej potrzeby, do leczenia Pacjenta wprowadzana jest farmakologia. Środki lecznicze są przy tym dobierane z ogromnym wyczuciem i ostrożnością – ostatecznie ich celem jest poprawa komfortu życia, a nie jego utrudnianie.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online