Psychiatra Tarchomin

NZOZ Centrum Terapii Dialog

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD – z Tarchomina dojedziesz w 10 minut

PARKING przy ulicy

AUTOBUS 114 118 185

Specjalistyczne poradnie

Zobacz, w czym się specjalizujemy

Umów wizytę

Terminy też na dzisiaj

Psychiatra Tarchomin – skontaktuj się z nami!

W dzielnicy Tarchomin znajdziesz gabinet psychiatry prowadzony przez Centrum Terapii Dialog. Jeśli mieszkasz lub pracujesz w tej okolicy i chcesz odwiedzić specjalistę przyjmującego w niedalekiej odległości od biura czy mieszkania, koniecznie skontaktuj się z naszym konsultantem.

Możesz skorzystać z dwóch wariantów konsultacji. Pierwszy to tradycyjne, stacjonarne spotkanie z psychiatrą na Tarchominie. Taka wizyta przebiega bezpośrednio w gabinecie specjalisty. Osobom, które z określonych powodów nie mogą lub nie chcą wybrać takiej możliwości zapewniamy wizytę online u lekarza psychiatry. Wówczas konsultacja może odbyć się drogą telefoniczną lub z wykorzystaniem komunikatora internetowego. O szczegółach wizyty zdalnej dowiesz się więcej od konsultanta!

 

Kiedy umówić się do psychiatry? Gabinet Tarchomin

Niektórzy z naszych Klientów zastanawiają się, w jakich sytuacjach mogą zgłosić się do psychiatry. Jedyna słuszna odpowiedź brzmi: jeśli zastanawiasz się w ogóle, czy powinieneś skorzystać z pomocy takiego specjalisty, to znak, żeby umówić się na wizytę. Nie obawiaj się przy tym oraz nie wstydź rozmowy. Opowiedz szczerze, co Cię trapi i w jakim stopniu potrzebujesz pomocy. Nawet, jeśli psychiatra nie zaoferuje farmakoterapii i stwierdzi, że nie masz problemu wymagającego wsparcia z jego strony, pokieruje Cię do takich specjalistów, jak psycholog czy psychoterapeuta.

Czym zatem zajmuje się lekarz psychiatra? Jego zadaniem jest diagnozowanie oraz leczenie zaburzeń psychicznych. Do takich schorzeń należą na przykład:

  • depresja,
  • anoreksja i bulimia (należące do grupy zaburzeń odżywiania),
  • uzależnienia – od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu,
  • syndrom DDA.

Do psychiatry na Tarchominie możesz umówić się również w przypadku dostrzeżenia niepokojących objawów, takich jak halucynacje wzrokowe lub słuchowe, nagłe zmiany nastroju czy poczucie bezsilności (przede wszystkim w sytuacjach nagłych, takich jak choroba czy śmierć bliskiej osoby). Absolutnie konieczne będzie skorzystanie z pomocy psychiatry w sytuacjach z występującymi i powtarzającymi się myślami samobójczymi.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6