Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Centrum Rozwoju Psychoterapeutów

W ramach Centrum Rozwoju Psychoterapeutów organizujemy szkolenia i spotkania naukowe, na których psychiatrzy i psychoterapeuci z Dialogu mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze specjalistami z całej Polski. |Zobacz więcej »

Psychiatrzy i Psychoterapeuci z NZOZ Centrum Terapii Dialog - autorami książek i publikacji naukowych

Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog skupia psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów, którzy prowadzą działalność naukową i są autorami licznych książek i publikacji naukowych. Poznajmy niektórych z nich |Zobacz więcej »

Akredytowany Ośrodek Stażowy dla Psychoterapeutów

NZOZ Centrum Terapii Dialog zdobyło akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego na prowadzenie obowiązkowych staży klinicznych dla psychoterapeutów ubiegających się o certyfikat PTP. |Zobacz więcej »

Superwizje w NZOZ Centrum Terapii Dialog

W NZOZ Centrum Terapii Dialog chcemy tworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju zawodowego dla psychoterapeutów. Dlatego prowadzimy superwizje indywidualne i grupowe z doświadczonymi, certyfikowanymi superwizorami. |Zobacz więcej »

Szkoleniowa Terapia Własna

Jesteś psychoterapeutą w trakcie certyfikacji? Sprawdź naszą ofertę terapii własnej u doświadczonych certyfikowanych psychoterapeutów. |Zobacz więcej »