Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Jesteśmy specjalistycznym Centrum

Jeżeli chcesz zgłosić się do lekarza psychiatry z konkretnym problemem
wybierz poradnię, która specjalizuje się w danym obszarze i zobacz psychiatrów, którzy mają największe doświadczenie w tym zakresie.

Jeżeli nie wiesz czego dokładnie dotyczy Twój problem,
zobacz psychiatrów, którzy przyjmują w ramach Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego lub po prostu zadzwoń: 22 436 83 50.

Szczegółowo dobierzemy najlepszego lekarza do Twoich potrzeb.

Przedstawiamy poradnie zdrowia psychicznego działające w ramach NZOZ Centrum Terapii DIALOG w Warszawie. W naszych gabinetach na Pacjentów czekają doświadczeni lekarze psychiatrzy, neurolodzy, a także psycholodzy i psychoterapeuci. Szerokie spektrum opieki pozwala nam na zapewnienie wsparcia osobom w każdym wieku i z różnymi problemami. Klikając przycisk „Zobacz więcej” zobaczycie Państwo szczegółowy zakres działań i poznacie specjalistów pracujących w wybranej poradni. Jeżeli nie wiecie, do kogo powinniście udać się po pomoc, zadzwońcie pod numer 22 436 83 50 lub skorzystajcie z możliwości interaktywnego zamówienia połączenia. Oddzwonimy w czasie krótszym niż pół minuty.


Każda poradnia zdrowia psychicznego w NZOZ Centrum Terapii DIALOG czynna jest przez siedem dni w tygodniu. Nasi specjaliści zajmują się diagnozowaniem i leczeniem nerwic, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń i chorób psychicznych, uzależnień. Prowadzimy terapie dla par i rodzin, osób LGBTIQ, DDA, kobiet z problemami psychologicznymi w okresie ciąży i połogu, pacjentów onkologicznych. Oferujemy poradnictwo w sytuacjach kryzysowych, terapie krótko i długoterminowe.


Żaden człowiek nie powinien być pozostawiony sam ze swoimi problemami. Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia świadczy o chęci zmiany i poprawienia swojego komfortu życia. Nasi specjaliści są sprzymierzeńcami Pacjentów na drodze do odzyskania wewnętrznej równowagi. Poradnie zdrowia psychicznego NZOZ Centrum Terapii DIALOG czekają na osoby potrzebujące pomocy.


Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.


Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ