Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Jakub Skrzeszewski

lekarz psychiatra

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Jakub Skrzeszewski

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2011 roku

Praca w szpitalu:

 • 2011-obecnie – Szpital Nowowiejski (Oddział IV), Warszawa

Doświadczenie zdobywał:

 • W Samodzielnym Zespole Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy
 • W Oddziale IV Ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • W Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej w Warszawie
 • W Zespole Leczenia Środowiskowego w Warszawie
 • W Poradni Leczenia Zaburzeń Snu w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • W Poradni Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych
 • W Oddziale VII Detoksykacji – Narkotyki i Inne Substancje Psychoaktywne
 • W Oddziale XVIII Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Warszawie
 • W Oddziale XVII Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych w Warszawie
Wykształcenie:
 • 2010 – Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie (I Wydział Lekarski)

Specjalizuje się w:

 • Diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii
 • Poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych
 • Pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • Diagnostyce i leczeniu fibromialgii
 • Psychogeriatrii
 • Chorobie afektywnej dwubiegunowej
 • Depresji
 • Zaburzeniach Snu
 • Uzależnieniach
 • Schizofrenii
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 • DIALOG Mokotów Pejzażowa - Bukowińska 12
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Oliwia
2021-06-09

Pełen profesjonalizm! Świetny specjalista, polecam bardzo. 100 % zaufania!

Ocena
Rafał
2021-05-19

Wspaniały lekarz. Pełen empatii i zrozumienia, dobry obserwator, skutecznie pomaga i wspiera.

Ocena
Łukasz
2021-03-01

Bardzo dobry lekarz

Ocena
Dariusz
2020-07-16

Pan doktor jest bardzo profesjonalny Rozmowa z Nim przebiegała w bardzo miłej atmosferze i szczerze nawet była za krótka Szczerze polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Maria
2020-07-16

Dziękuję za profesjonalną konsultację i miłą atmosferę w czasie wizyty. Wizyta spełniła moje oczekiwania.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
MF
2020-07-16

Szczerze? Byłam nastawiona sceptycznie do wizyty. Po pierwszej konsultacji online bardzo pozytywne wrażenie, luźna rozmowa (niby o wszystkim a tu lekarz wie, że coś jednak nie tak), przyjazna atmosfera oraz bardzo fajne podejście lekarza. Humor oraz sposób prowadzenia wizyty na wielki plus. Leki przepisane naprawdę pomagają. Żeby nie było wróciłam i wrócę, żeby kontynuować terapię.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Hanna S.
2020-07-16

Lekarz o niezwykłym darze prowadzenia rozmowy, w ten sposób, że już po kilku minutach czułam się tak, jakbym rozmawiała z dobrym znajomym. Ponadto Pan Doktor ma dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Jest dociekliwy. Zadaje dużo pytań, w celu postawienia właściwej diagnozy. Kontakt do tego Lekarza uzyskałam od znajomej. Sama rozmowa podziałała na mnie kojąco i dała nadzieję na wyzdrowienie. Z czystym sumieniem polecam tego Lekarza każdemu potrzebującemu pomocy, w moim przypadku kłopotów z pamięcią.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
N.A
2020-07-16

Polecam serdecznie wszystkim Pana Jakuba super lekarz wspaniały ciepły człowiek z ogromną wiedzą, zaangażowany specjalista. Wprowadza przyjazną atmosferę do rozmowy.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marta Skłodowska
2020-07-16

Serdecznie polecam Pana Doktora Jakuba. Nareszcie znalazłam lekarza, człowieka który potrafi wysłuchać, odpowiednio udzielić fachowej pomocy i dać nadzieje. Jeżeli czujesz że potrzebujesz pomocy to się nie zastanawiaj. To jest odpowiedni człowiek. Na pewno pomoże.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Monika
2020-07-16

Monika - Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.Niesamowity lekarz wykazujący pełne zrozumienie,dzięki czemu pacjent czuje się zaopiekowany.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
G.B.
2020-07-16

Wspaniały lekarz, uważnie mnie wysłuchał, odpowiedział na moje pytania. Naprawdę warto skorzystać z jego pomocy.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Kara
2020-07-16

Polecam , super kontakt, komfort dla pacjenta niebywaly co mysle ma duze zaczenie gdy czas mowic o sobie i swoich problemach.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
E.W
2020-07-16

Pan doktor reprezentuje pełen profesjonalizm, ogromna wiedzę, jest pomocny, bardzo sympatyczny. Pomógł mi już samą rozmowa. Informacje przejrzyste, klarowne.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Magda
2020-07-16

Pan doktor to niezwykle ciepły, kompetentny i cierpliwy lekarz. Dobry rozmówca, z rozluźniającym atmosferę poczuciem humoru i dużym szacunkiem do pacjenta. Każdorazowo podczas wizyty mam poczucie, że jestem traktowana z dużą uważnością i otwartością, co zdecydowanie pomaga zbudować bezpieczną atmosferę. Mam w swojej pamięci co najmniej kilka wcześniejszych wizyt u innych psychiatrów, ale żaden z nich nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia. Moje leczenie jest cały czas w toku, ale czuje się naprawdę pewnie, szczególnie, że pan doktor bardzo uważnie analizuje i skutecznie reaguje na to, jak zmienia się mój stan ducha.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Paula
2020-07-16

Doktor Jakub jest wspaniałym Specjalistą, który na konsultacjach potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę zaufania i zrozumienia. Trafiłam do jego gabinetu w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, kiedy to problemy z różnych obszarów mojej codzienności skumulowały się na mojej głowie i doprowadziły do tego, że nie byłam w stanie wystarczająco dobrze funkcjonować, aby pracować i żyć po pracy. Przeprowadził mnie przez ten bardzo trudny rok zapewniając opiekę, wsparcie i jasne wytłumaczenie tego, co się ze mną działo. Z głębi serca polecam konsultacje z doktorem Jakubem :)


(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Mariusz K...
2020-07-16

Zawsze jest trudno wykonac ten pierwszy krok bo nigdy nie wiesz na jakiego lekarza trafisz...ja bladzilem 2 razy dopoki nie trafilem na Doktora Jakuba. Zawsze dostawalem te same leki ktorych nie bylo w aptekach... Doktor Jakub potrafi zmieniac I dostosowac leki do sytuacji I co najwazniejsze sa dostepne!!
Wizyty bardzo swobodne takich jak sie oczekuje na poczatku! Polecam w 100% jak ktos chce stanac na nogi spowrotem!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marci
2020-07-16

Bardzo skuteczny i kontaktowy lekarz. Pan Jakub postawił mnie na nogi z niezwykłą skutecznością. Polecam z całego serca.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marta
2020-07-16

Pierwszy raz zdecydowałam się skorzystać z pomocy specjalistycznej. Pan bardzo kontaktowy, kompetentny i posiadający odpowiednią wiedzę . Miałam wrażenie jakby znał moje życie co bardzo ułatwiło mi rozmowę i przekazanie potrzebnych informacji. Umiejętne zadawanie pytan bardzo pomogły w przedstawieniu sytuacji. Jakbym wiedziała , że to nie będzie takie trudne już dawno zdecydowałabym się na ten odważny krok. Bardzo polecam i nie wyobrażam sobie innej osoby jak właśnie pana. Dziękuję serdecznie

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Sierpniowa
2020-07-16

Można się poczuć bardzo swobodnie przy doktorze. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pacjent jest traktowany na równi z lekarzem, nie jako gorszy. Pan doktor umie słuchać i czujesz, że cie rozumie.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Justyna
2020-07-16

Bardzo długo szukałam odpowiedniego lekarza aż trafiłam do Dialogu pod opiekę dr. Jakuba Skrzeszewskiego. Jestem pacjentka dr. Jakuba od kilku lat i jestem mu wdzięczna za wyrozumiałość i postawienie mnie na nogi w trudniejszych momentach. Doktor jest bardzo profesjonalny, słucha problemu pacjenta. Wykazuje się dużą empatia i co ważne nie zostawia pacjenta bez pomocy. Pomaga dobierając odpowiednia farmakologię. Interesuje sie pacjentem tak aby mógł czuć sie zaopiekowany. Nie wyobrażam sobie aby moja kondycja psychiczna mógł zająć sie inny lekarz. Ufam dr. Jakubowi i wiem, ze zawsze mogę liczyć na doktora wsparcie. Z czystym sumieniem polecam dr. Jakuba Skrzeszewskiego!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Paacjent
2020-07-16

Terminowo, punktualnie, z zagazowaniem. Wsłuchanie się w problemy pacjenta i realna pomoc w rozwiązaniu problemów.
Profesjonalne podejście do pacjenta.
Polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
magda.kostrzewa
2020-06-24

Po kilku wizytach u Pana Doktora wydaje mi się, że razem jednak zwalczymy mojego demona :) lekarz bardzo wnikliwie słucha i rejestruje to, co pacjent do niego mówi. Potrzeba czasu, baraku ocen, akceptacji - wszystko w pakiecie. Można spokojnie uporządkować swoje myśli i znaleźć mądry consensus. Najlepiej chyba zaufać, w przypadku prób doboru leku, obserwować siebie, nie wstydzić się komunikacji z doktorem. Nie wstydzić się mówić, że coś nie pasuje - wszak to tylko chemia :) polecam szczerze wizytę!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
weglinski3
2020-06-18

O doktorze nie można napisać nic innego jak prawdziwy lekarz z powołaniem!!! A niestety o takich w tych czasach bardzo ciężko, rozumie pacjenta nie pogania nie patrzy na zegarek, czasami aż ciężko wyjść. Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Jakuba a jak będę potrzebował to na pewno wrócę!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjentka
2020-05-27

Dr Jakub Skrzeszewski nie był pierwszym psychiatrą, który prowadził moje leczenie, trafiłam do Pana dr w trakcie kryzysu psychicznego i choć początkowo byłam sceptycznie nastawiona to dzisiaj jestem bardzo wdzięczna Panu dr za udzieloną pomoc, dobranie farmakoterapii i stały kontakt. Szczerze cieszę się na myśl wizyty u Pana dr, bo jest empatycznym i z poczuciem humoru lekarzem. Za każdym razem czuję jakbym rozmawiała z przyjacielem, a nie z psychiatrą.

Lekarz z powołania.

Dziękuję!

Ocena
A. Górska
2019-07-24

Bardzo dobry lekarz. Empatyczny i potrafiący sluchac pacjenta. Pan doktor prowadzi mnie juz kilka lat i mam nadzieje ze tak juz zostanie. Dzieki dobrze dobranym lekom jestem u niego tylko 4 razy w roku. Wiem, że cokolwiek bedzie się dzialo moge liczyc na jego pomoc.

Ocena
janina
2019-02-11

same dobre słowa!!!!!!

Ocena
Agata
2019-02-08

Cudowny człowiek! Był dla i mnie i skupiał się na moich problemach.
Wizyty u Pana Doktora bardzo mi pomogły uporać się z moimi problemami.
Gorąco polecam rozmowę z Doktorem.

Ocena
Monika
2018-09-07

Doskonały lekarz ze świetnym podejściem . Samo dobro ....

Ocena
Pacjent
2018-06-25

Dobry, wyrozumiały człowiek, empatyczny, chcący pomóc

Ocena
pacjentka
2017-02-27

Polecam każdemu, kto ma problemy i szuka pomocy u lekarza potrafiącego słuchać i rozumiejącego. Daje poczucie bezpieczeństwa i nadziei, którą przekuwa w umiejętność poradzenia sobie z problemami. Polecam!

Ocena
pacjentka z ul.Szybowcowej
2016-09-22

To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia - taki jakich można oglądać tylko w serialach.
Rozmawia z pacjentem i słucha pacjenta. Zawsze znajdzie czas i radę jak pomóc.

Ocena
Anonim
2016-07-06

Fantastyczny lekarz

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy specjalisty psychiatry, ponieważ jest kompetentny, cierpliwy, otwarty i kontaktowy. Widać po pierwszej wizycie, że chce pomóc pacjentowi i zna się na swojej pracy.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Poleciłabym pacjentom, którzy cierpią na depresję, załamanie nerwowe itp. Jest to lekarz bardzo miły, kompetentny, serdeczny, potrafiący słuchać pacjenta.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom z problemami osobowościowymi, lękowymi, depresyjnymi.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam ludziom młodym z zaburzeniami osobowości, dolegliwościami na tle nerwowym.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Poleciłbym Doktora znajomym z problemami natury depresyjnej.

Ocena
pacjentka

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista i człowiek. Posiada dużą wiedzę, jest cierpliwy i zaangażowany w leczenie. Polecam cierpiącym na depresję, tak jak ja - Pan Doktor bardzo dobrze dobrał mi leki i bardzo mi pomógł.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »