Jarosław Spędzia

Jarosław Spędzia

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 25-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza),Dialog Wizyty Domowe

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 25 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywał:

Doświadczenie w kraju: 1995-2011

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie,
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz Poradnia Uzależnień i Współuzależnienia ZOZ w Wadowicach,
 • ZOZ Andrychów,
 • Klinika Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,
 • Wieloletnia Specjalistyczna Praktyka Lekarska w powiecie wadowickim.

 

Doświadczenie w Skandynawii: 2011-2020

 • Overlæge i DPC FACT  Psykiatrien i Region Hovedstad/ Starszy Asystent w Ambulatoryjnym Centrum Psychiatrycznym z funkcją psychiatrii środowiskowej i hospitalizacji domowej,
 • Overlæge i Distriktpsykiatri Vordingborg-Nykøbing Falster i Region Sjælland/ Starszy Asystent w Ambulatorium Psychiatrycznym z funkcją konsultacyjną w Szpitalu Somatycznym,
 • Afdelingslæge i Centralvisitation Enhed i Esbjerg, Psykiatrien i Region Syddanmark/ Asystent w zespole diagnostycznym i wizytującym do odpowiedniego leczenia psychiatrycznego,
 • Afdelingslæge i Retspsykiatrisk Afdeling i Middelfart i Region Syddanmark/Lekarz Specjalista w Szpitalu Psychiatrii Sądowej.

Wykształcenie:

 • 2004-2007 – specjalizacja z psychiatrii w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie,
 • 2000-2005 – specjalizacja uzupełniająca z psychiatrii w Katedrze i Klinice Psychiatrii w Krakowie,
 • 1996-2003 – Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu problemów psychogeriatrycznych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju – zaburzeń depresyjnych, choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych (nerwic), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych,
 • diagnostyce i leczeniu psychoz (schizofrenia, schizoafekt i in.),
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób starszych,
 • diagnostyce i leczeniu uzależnień i współuzależnienia,
 • diagnostyce i leczeniu ADHD u dorosłych,
 • diagnostyce spektrum autyzmu u osób dorosłych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 20 ocen
 by Filip

Pan Dr. Jarosław podszedł do sprawy profesjonalnie i wykazywał zaangażowanie. Potwierdził diagnozę i dobrał optymalny sposób leczenia. Od samego początku czułem, że jestem w dobrych rękach.
Polecam

 by Pacjent

Doktora cechuje rzeczowość , szczerość i chęć słuchania , cierpliwość i fachowość .

 by Laura

Świetny lekarz, z indywidualnym nastawieniem do pacjenta, wyrozumiały i posiadający bardzo duża wiedze. Bardzo polecam.

 by Renata

Bardzo empatczny, otwarty lekarz, nie stwarza bariery. W czasie wizyty czułam się zaprojektowana i spokojniejsza

 by Kamil

Serdecznie polecam doktora. Już na pierwszej wizycie czułem się wysłuchany i zrozumiany, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, a ja miałem poczucie, że trafiłem do właściwej osoby. Otrzymałem leki, które dość szybko zadziałały i pomogły mi wyjść z depresji.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Dawid

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Świetne podejście, można powiedzieć o wszystkim i uzyskać dużo cennych informacji.

 by BerrnardM

Cudowny lekarz. Leczę się już prawie 10 lat, w Polsce i w Holandii, i spotkałem tylko jednego psychiatrę którego jakość wykonywanej pracy jest porównywalna. Lekarz ma absolutnie podejście zoorientowsane na indywidualne potrzeby pacjenta. Ma dużą wiedzę, i do tego świeżą co w Polsce bywa rzadkością. Gigantyczne zrozumienie w sprawach ADHD, depresji (i wyobrażam sobie reszcie jego specjalizacji, z którymi zwyczajnie nie miałem okazji się spotkać), oraz pokaźna wiedza w przypadkach nadużywania substancji psychoaktywnych w powiązaniu z resztą diagnoz. A co najważniejsze, ma empatię co do tych którzy nadużywają, a nie podejście karające i wymagające nierealistycznych oczekiwań np nagłej czystości, choć oczywiście do tego jak najbardziej namawia.

Polecam z całego serca, oby żył długo bo pomoc która niesie jest niezbędna zwłaszcza w obecnych trudnych czasach. Proszę, nie nadużywajcie dobroci tego człowieka y wyłudzać recepty na leki psychoaktywne które można nadużywać.m nie zasługuje na takie traktowanie i zajmowanie czasu osobom, którym realnie potrzebna jest pomoc!

 by Kasia

Pan Doktor przyjechał z wizytą domową do mojego Taty z zaawansowaną chorobą otępienną,, niezdolnego do samodzielnej egzystencji, z napadami złości, a nawet agresji. Ogrom czasu jaki poświęcił podczas tej wizyty i Tacie i całej opiekującej się Rodzinie, serce, wiedza, empatia i chęć niesienia pomocy ludziom to wszystko to właśnie Pan Doktor. Jestem pod wrażeniem Pana Doktora jako lekarza psychiatry i jako człowieka. Dziękuję Doktorze. Tata jest bardziej stabilny.
Kasia.

 by JustynaPt.

Pan Doktor jest nieprzecietnym lekarzem potrafi sluchac reagowac bardzo empatycznie i od pierwszej wizyty do teraz po 9 miesiacach, czuje ze nie moglam trafic lepiej. Godny polecenia prawdziwy z powolania proponujacy rozne leczenie nie narzucajacy nie zmuszajacy do niczego. Otwarty na to co mowi pacjent. Dlatego tez potrafi leczyc a nie tylko stawiac bledne diagnozy jak inni.Ma duza wiedze i wiele do zaoferowania pacjentowi polecam !

Źródło: ZnanyLekarz.pl

 by MARCIN

Lekarz wyprosił pacjentkę w stanie załamania po dowiedzeniu się o urodzeniu chorego dziecka. Brak rozmowy, zrozumienia, lekarzowi przeszkadzał płacz pacjentki, która dowiedziała się, że jej dziecko ma jedną z najrzadszych chorób genetycznych na świecie. Może lekarz dobry w "masowych" przypadkach. Nie wiem. Empatii całkowicie brak. Pozostawienie pacjentki samej sobie.

Centrum Terapii Dialog:

Szanowny Panie Marcinie,z dużą uwagą przeczytaliśmy Pana opinię, ponieważ bardzo zależy nam na zdaniu naszych Pacjentów, a szczególnie na tym, aby każdy czuł się w naszych gabinetach wysłuchany, zaopiekowany i otrzymał skuteczną pomoc na najwyższym poziomie. Bardzo trudno nam sobie wyobrazić, że lekarz wyprasza Pacjenta z gabinetu, dlatego chcielibyśmy dokładnie zapoznać się z tą sprawą, dowiedzieć się, co tam się wydarzyło. W związku z tym prosimy Pana o kontakt z zarządem Centrum Terapii Dialog (zarzad@terapiadialog.pl). Na pewno będziemy chcieli poznać także opis tego zdarzenia według dr Spędzi, aby móc całościowo spojrzeć na opisaną sytuację i zaproponować Państwu satysfakcjonujące rozwiązanie. Bardzo nam przykro, że mierzą się Państwo z tak trudną sytuacją w swoim życiu.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online